The Colours

0

The Colours

 

Putovní Autorská výstava MgA. Vladana Poláška, která je zaměřená na volnou abstraktní fotografickou tvorbu. Výstava úspěšně proběhla v opavském Obecním domě  a v galerii Vednevnoci v Hodoníně, a proto jsou již některé fotografie v soukromých sbírkách.

 

Cílem autora bylo zhotovit abstraktní fotografii, podněcující lidskou fantazii a zvědavost.

Fotografie byly součástí diplomové práce, zabývající se psychologickým působením barev na člověka a jeho využití v audiovizuální a reklamní tvorbě. Nechte se i Vy unést do světa barev a fantazie a navštivte tuto výstavu v Domě Pánů z Lipé v Brně v lednu 2014.

 

Vladan Polášek, fotograf zaměřující se především na módní exteriérovou fotografii,

vystudoval fakultu multimediálních komunikací ve Zlíně, obor kamera. Během studia se souběžně věnoval reklamní fotografii a audiovizuální tvorbě. Spolupracoval s Richardem Müllerem na Potichu Tour 2010, pracoval pro Miss Academia 2009. Od roku 2011 spolupracuje, jako fotograf, s několika módními značkami a módními návrháři. Zabývá se také reklamní portrétní fotografií, např. spolupracuje s vicemistrem Evropy ve freedivingu Petrem Valou a mistryní ČR ve freedivingu Vendulou Strachotovou. Krom portrétní fotografie fotí též reklamní a propagační materiály. V roce 2013 se fotograficky podílel na katalogu „Every day expedition 2014″ pro českou outdoorovou značku High Point s předními českými „lezci“: Radkem Jarošem, mistryní v ledolezení Lucií Hrozovou a předním Big Wall lezcem Pavlem Jonákem a dalšími. S mistryní ČR v Bikram yoze Lucií Tomáškovou a mistryní v Pole Dance Lucií Loo Šimkovou, fotografuje pro společnost Dragonfly Yoga Wear. Fotografie můžete najít na www.polasekvladan.zipnet.cz . V roce 2013 zaháji spolupráci s VUS Ondráš. Vedle reklamních fotografií, fotí i soukromé akce a rodinné fotografie. Pokud i Vy chcete profesionální fotografii pro své známé, nebo rodinu, můžete se na něj obrátit.

Napsat komentář